KALİTE

Bizce Kalite YAŞAM’dır.

Kalite; üretim ve üretim sonrası gerçekleştirilen her türlü faaliyette, daha yüksek standartlara ulaşmak için, uyguladığımız tüm çevre ve iç koşullar toplamıdır. Arıkan Mensucat A.Ş. nin kalite anlayışı, müşteri odaklı üretim süreci içerisinde, her türlü talebin detaylı bir şekilde incelenmesi, gereken ön hazırlıkların yapılması ve katma değer oluşturulması üzerine kuruludur. Kullandığımız teknoloji, takım esaslı organizasyon yapımız, uyguladığımız personel eğitim çalışmalarımız, en önemlisi müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler bu anlayışın bir göstergesidir.

 

Arıkan Mensucat olarak kalitenin sürekliliğinin sistemli çalışmadan geçtiğine inanan bir kurumuz. Bu kapsamda daha öncede kurmuş olduğumuz ISO 9001:2008 KYS sistemine ait standardının Eylül 2015 yılında değişerek yenisinin yayınlaması üzerine işletmelerimizde revizyon çalışmalarına ve eğitim faaliyetlerine başlanmış yapılan çalışmalar sonucu ISO 9001:2015 KYS Standardına uyum sağlanmıştır.

Yapılan çalışmalar sonucu olarak belgelendirme kuruluşları denetimlerini tamamlamış ve TRB International kuruluşundan belgesini almaya hak kazanmıştır.

Arıkan Mensucat olarak misyon vizyon değerlerimiz ve kalite politikamız doğrultusunda tüm birim ve çalışanları ile kalite çalışmalarına ve müşterilerimizin memnuniyetini arttırmaya devam etme kararlılığımızı bir kez daha tekrarlıyoruz.